Poziomowanie automatyczne
MA-VE

Zachęcamy do zakupu nowoczesnego systemu parkingowego

Siłowniki

Często określane jako podpory, podnośniki lub nogi :), Siłowniki Ma-Ve są dostępne w szerokiej gamie opcji. Chociaż w większości przypadków łącznik poziomujący ma określoną długość i przedłużenie, dostosowane do każdego pojazdu.

Oto więcej informacji na temat naszych siłowników

  • Wiele długości
  • Udźwig 3 tony na nogę
  • Powlekane pięciokrotnie
  • W pełni hydrauliczne
  • Brak konicznych konserwacji

Fiat X250

Teleskopowe nogi z przodu i z tyłu.

Teleskopowy 341 mm z przodu Fiata

318 mm z kołnierzem z tyłu

Śruby do wspornika podwozia (w zestawie)

Al-Ko Chassis

Teleskopowe nogi z przodu i z tyłu.

Teleskopowy 341 mm z przodu Fiata

318 mm z kołnierzem z tyłu

Niektóre wersje Low Line wymagają:

Teleskopowy kołnierz z kołnierzem 280 mm

Mercedes Sprinter

4 identyczne Jacki

Standardowe przedłużki 425 mm

Wszystko wyposażone w kołnierz

Proste przedłużenie

Zaawansowane technologie, prosty i niezwykle funkcjonalny design, staranne badania i poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych – to wszystko składniki naszych produktów. Dodatkowo, korzystając z najwyższej jakości materiałów, tworzymy produkty, które wyróżniają się na rynku pod względem niezawodności, łatwości obsługi, kompaktowych rozmiarów i niskiej wagi. I to wszystko dostępne w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Naszą misją jest ciężka praca każdego dnia, aby zapewnić Wam maksymalne zadowolenie z korzystania z naszych produktów. Cały nasz system jest zaprojektowany i produkowany w San Marino, a wszystkie jego części pochodzą z europejskich źródeł.

Wybierając nasz system wyrównywania samochodu kempingowego MA-VE, wybieracie Państwo jakość, niezawodność i komfort na swoich podróżach. Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów i odkryjcie, jak przyjemne mogą być podróże z naszymi produktami. Dla nas podróże to pasja, a dla Was to niezapomniane wakacje.

Ma-Ve to renomowany producent hydraulicznych systemów poziomowania automaycznego do samochodów kempingowych, zawsze dążący do tworzenia produktów najwyższej jakości. Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby służyć przez wiele lat, a to dzięki niezwykłej pasji i zaangażowaniu naszego zespołu. Każdy pracownik Ma-Ve pracuje z pełnym oddaniem, aby zapewnić jakość produktów, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.

Naszym głównym celem w Ma-Ve jest stać się Twoim idealnym partnerem na wakacje. Chcemy uczynić Twoje podróże samochodem kempingowym komfortowymi, przynosząc Ci pięciogwiazdkowy luksus na kołach.

Odkryjcie fascynację podróżami. Przede wszystkim, produkty Ma-Ve staną się wiernymi towarzyszami Waszych podróży.

Zaawansowane technologie, prosty i niezwykle funkcjonalny design, staranne badania i poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych – to wszystko składniki naszych produktów.

Opinie

Zadowoleni klienci

Poznaj opinie naszych klientów

Polecam. Kamper w bardzo dobrym stanie, czysty, dobrze wyposażony. Ten którego wypożyczyliśmy miał panele słoneczne więc przez całą podróż nie musieliśmy się martwić o zasilanie. Miła obsługa, szybki zwrot kaucji. Z pewnością w przyszłości skorzystamy ponownie.

A R Klient

Polecam! Pierwszy raz w życiu wypożyczyłem kampera i z kilku firm, jakie odwiedziłem padło na KLF24, bo mimo, iż późno w sezonie udało się wypożyczyć fajny model, obsługa miła, merytoryczna, elastyczna, a sam wynajem bezproblemowy. Umowa przejrzysta, koszty jasno określone, a kamper pod względem jakości i wyposażenia taki, że przygoda nim była przyjemnością. Na pewno wrócę w kolejnym sezonie 🙂

Kevin Lomax Klient

Takich serwisów ze świecą szukać. Mieliśmy awarię podczas trasy. Kamper został przyjęty od ręki, diagnoza trwała 2 godziny. Naprawa gwarancyjna załatwiona bezproblemowo. Super miła, fachowa, konkretna obsługa. Bardzo, bardzo polecam 👍🏼👍🏼👍🏼…

Monika Sabo Klient

Od firmy KLF24 zdecydowałem się na pierwszy w życiu najem kampera. Porównywałem oferty wielu dolnośląskich firm. Wybrałem jednak tę firmę ponieważ po pierwsze mieli dostępne auta mimo tego, że szukałem w czerwcu oferty "last minute", po drugie mieli najlepsze warunki m.in. sezon wysoki dopiero od początku lipca, jedna opłata serwisowa i oddajemy kampera bez mycia i sprzątania (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku), brak limitu kilometrów! Kaucja została zwrócona w zakładanej wysokości, żadnych ukrytych opłat. Ogólnie zdrowe podejście. Wiadomo jak to jest z pierwszym wrażeniem, dzięki KLF24 było to bardzo dobre wrażenie i przekonałem się do tematu kamperów. Następnym razem na pewno skorzystam z ich usług.

Piotr Rusin Klient

Siedziba firmy

Graniczna 189

53-540 Wrocław

Telefon

sprzedaż / wynajem

518 788 131

serwis kamperów i przyczep

517 170 021

Email

office@kampery-klf24.pl

Godziny otwarcia

Sprzedaż pn – pt 9 – 17

Wynajem pn – pt 9 – 17

Serwis pn – pt 8 – 16

Kontakt z nami

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do Nas

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021