Serwis kamperów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Partnerzy

Nasi Partnerzy

Wypełnij prosty formularz
i uzyskaj darmową wycenę


Opinie

Zadowoleni klienci

Poznaj opinie naszych klientów

Polecam. Kamper w bardzo dobrym stanie, czysty, dobrze wyposażony. Ten którego wypożyczyliśmy miał panele słoneczne więc przez całą podróż nie musieliśmy się martwić o zasilanie. Miła obsługa, szybki zwrot kaucji. Z pewnością w przyszłości skorzystamy ponownie.

A R Klient

Polecam! Pierwszy raz w życiu wypożyczyłem kampera i z kilku firm, jakie odwiedziłem padło na KLF24, bo mimo, iż późno w sezonie udało się wypożyczyć fajny model, obsługa miła, merytoryczna, elastyczna, a sam wynajem bezproblemowy. Umowa przejrzysta, koszty jasno określone, a kamper pod względem jakości i wyposażenia taki, że przygoda nim była przyjemnością. Na pewno wrócę w kolejnym sezonie 🙂

Kevin Lomax Klient

Takich serwisów ze świecą szukać. Mieliśmy awarię podczas trasy. Kamper został przyjęty od ręki, diagnoza trwała 2 godziny. Naprawa gwarancyjna załatwiona bezproblemowo. Super miła, fachowa, konkretna obsługa. Bardzo, bardzo polecam 👍🏼👍🏼👍🏼…

Monika Sabo Klient

Od firmy KLF24 zdecydowałem się na pierwszy w życiu najem kampera. Porównywałem oferty wielu dolnośląskich firm. Wybrałem jednak tę firmę ponieważ po pierwsze mieli dostępne auta mimo tego, że szukałem w czerwcu oferty "last minute", po drugie mieli najlepsze warunki m.in. sezon wysoki dopiero od początku lipca, jedna opłata serwisowa i oddajemy kampera bez mycia i sprzątania (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku), brak limitu kilometrów! Kaucja została zwrócona w zakładanej wysokości, żadnych ukrytych opłat. Ogólnie zdrowe podejście. Wiadomo jak to jest z pierwszym wrażeniem, dzięki KLF24 było to bardzo dobre wrażenie i przekonałem się do tematu kamperów. Następnym razem na pewno skorzystam z ich usług.

Piotr Rusin Klient

Serwis

Galeria

Zapraszamy do galerii serwisowej

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021