Jeżeli chodzi o podróż kamperem, każdy z nas ma różne potrzeby. Jednak pod jednym względem jesteśmy identyczni – wszyscy poszukujemy jak najlepszych warunków i pewności, że na miejscu się nie rozczarujemy. Polecamy zapoznać się z kilkoma ciekawymi aplikacjami, dającymi dość szczegółowe informacje o miejscu, które wybieramy na nasz postój kamperem i nocleg.

pola dla kamperów aplikacja do szukania

Za pomocą Park4night bardzo łatwo znajdziecie miejsce na postój. Fajną opcją jest to, że aplikacja wskazuje także miejsca darmowe, w których możemy się po prostu zatrzymać i przenocować, także w sytuacji czysto awaryjnej. Naturalnie znajdziecie tu także te większe, świetnie przygotowane kampingi. Aplikacja umożliwia dodawanie zdjęć i widać, że jest to opcja często używana przez użytkowników. Obrazków nie brakuje – co pozwala łatwo podejrzeć ewentualne miejsce postoju. Aplikacja Park4night nie jest zupełnie darmowa i kosztuje 1,99 Euro za miesiąc, bądź 9,99 Euro za cały rok. Myślę, że ewentualny zakup subskrypcji to bardzo dobrze wydane pieniądze, które zwrócą się nam z nawiązką – w postaci zaoszczędzonych nerwów i udanego postoju kamperem.

Odpowiednia aplikacja wskaże, gdzie szukać pola dla kamperów

Kolejna pozycja na naszej liście – CamperContact – ma bardzo podobne możliwości. Opłata za rok użytkowania aplikacji, to tylko 25,99 PLN. Warto się zdecydować, bowiem jeśli wybierzecie t aplikację do wyszukiwania noclegów i postojów dla kamperów, to warto zapłacić i mieć pełny dostęp. Kupno nie jest jednak absolutnie niezbędne – można obejść się bez niego. Nie będziemy mieli jednak możliwości korzystać z CamperContact w trybie offline – bez dostępu do internetu – a to mocna niedogodność.

aplikacja do parkingu dla kampera

Dzięki nowym technologiom możemy znacznie ułatwić sobie planowanie i realizację podróży kamperem. Na rynku dostępny jest pełen wachlarz aplikacji, które wskażą nam pola i parkingi dla kamperów. Uzbrojeni w zasób wiedzy, gdzie parkować kamperem, będziemy dużo pewniej się czuli podczas samej podróży. Aplikacji jest wiele, a każda ma sporo do zaoferowania. Gorąco polecam przetestowanie podanych wyżej narzędzi – mocno ułatwiają planowanie i przebieg podróży kamperem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021