Zefiro 284 Select

Zefiro 284 Select

Informacje o Kamperze

OPIS KAMPERA:

WYPOSAŻENIE:

Kamper Roller Team ZEFIRO SELECT 284 to bardzo komfortowy kamper przeznaczony dla czterech osób. Nasz samochód posiada pakiet Zimowy. Zabudowa typu półintegra jest bardzo uniwersalna i komfortowa pod względem użytkowym oraz mieszkalnym. Kamper posiada duże podwójne łóżko z tyłu które można połączyć uzyskując spanie nawet dla trzech osób do. Ta sypialnia znajduje się z tyłu samochodu. Można ją oddzielić, od części mieszkalnej, dodatkowymi drzwiami. Drugie miejsce do spania znajduje się na opuszczanym podwójnym łóżku w salonie. Do dyspozycji macie Państwo niezależną od toalety kabinę prysznicową. Dużych rozmiarów kuchnia daje poczucie pełnego komfortu.

Kamper jest świetnie izolowany od czynników pogodowych. Dzięki takiej konstrukcji możemy cieszyć się z przebywania wewnątrz w nawet bardzo zimne i upalne dni. Klimatyzacja postojowa zasilana z instalacji zewnętrznej 230V zapewnia przyjemny chłód w upalne dni i noce. Model 2022 to jeszcze lepsze materiały. Podczas jazdy kierowca ma do dyspozycji kamerę cofania. Na pokładzie znajdziemy również zestaw głośnomówiący bluetooth. Samochód posiada wyśmienite fotele z podłokietnikami. Szoferka posiada bardzo przemyślany system schowków i kieszeni na podręczne gadżety.

Dodatkowe wyposażenie: Automatyczna skrzynia biegów, profesjonalny system fotowoltaiki z akumulatorami 2 x 100 Ah i bardzo wydajną przetwornicą, markiza 4 m, klimatyzacja postojowa Dometic, TV SMART, antena DVB-T, router WIFI, skrzynka narzędziowa, krzesła klasy LUX, stół turystyczny, pościel klasy hotelowej, garnki, zestaw obiadowy, sztućce, akcesoria kuchenne, szklanki, kieliszki, czujnik gazu TRIGAS ALARM, bezobsługowy zestaw butli gazowych do zasilania ogrzewania, kuchenki i lodówki tankowany przez klasyczny wlew .paliwowy, przedłużacz prądowy, wąż do wody, przyłącza prądowe, adaptery gazowe do tankowania gazu w EU, bagażnik na 4 rowery, zestaw chemii. Na pokładzie znajdziecie też Państwo ruter Wi-Fi z internetem. oni w dodatkowe akumulatory o pojemności 2x100Ah i panel fotowoltaiczny o mocy aż 410 WAT. Daje to bardzo dobą autonomiczność prądową. W naszej wypożyczalni przebieg kilometrów jest nielimitowany

Dodatkowe wyposażenie:

Skrzynka narzędziowa, zestaw do rotowania, zestaw obiadowy, sztućce, akcesoria kuchenne, szklanki, kieliszki, System GASBANK z dwoma butlami tankowanymi z zewnątrz na gaz LPG , przedłużacz prądowy, wąż do wody, przyłącza prądowe, zestaw chemii.

W naszej wypożyczalni przebieg kilometrów jest nielimitowany

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021