YRTEO

YRTEO

Rezerwuj

Telefonicznie

+518 788 131

Mailowo

office@kampery-klf24.pl

Informacje o Kamperze

OPIS KAMPERA:

YRTEO to nie tylko kompaktowy pojazd, ale także wyraz pasji do odkrywania piękna natury. Inspiracją dla jego stworzenia było Morze Śródziemne i otaczające je środowisko, szczególnie park przyrody Sierra de Irta i rezerwat morski. To miejsca, gdzie przyroda zachwyca swoim bogactwem i różnorodnością, a podróżowanie nimi staje się prawdziwą przygodą.

Podróżując YRTEO, możesz poczuć się blisko natury, bez rezygnacji z wygody. Niewielkie wymiary pojazdu sprawiają, że jest on wyjątkowo zwrotny i łatwy w prowadzeniu, idealny do eksploracji nawet najbardziej ukrytych zakątków nadmorskich miasteczek czy górskich szlaków.

Nowoczesna łazienka YRTEO została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, bez kompromisów w kwestii funkcjonalności i komfortu. Każdy detal pojazdu, począwszy od ergonomicznego układu wnętrza po wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia, został starannie dobrany, by zapewnić Ci niezapomniane wrażenia z podróży.

YRTEO to więcej niż tylko pojazd – to sposób na życie, który pozwala połączyć miłość do podróży z troską o środowisko naturalne. Odkrywaj nowe miejsca, czerp inspirację z otaczającej Cię przyrody i twórz niezapomniane wspomnienia z YRTEO.

YRTEO Y840

4

3

5

YRTEO Y861

4

3

5

Siedziba firmy

Graniczna 189

53-540 Wrocław

Telefon

sprzedaż / wynajem

518 788 131

serwis kamperów i przyczep

517 170 021

Email

office@kampery-klf24.pl

Godziny otwarcia

Sprzedaż pn – pt 9 – 17

Wynajem pn – pt 9 – 17

Serwis pn – pt 8 – 16

Kontakt z nami

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do Nas

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021