SPORT

SPORT

Rezerwuj

Telefonicznie

+518 788 131

Mailowo

office@kampery-klf24.pl

Informacje o Kamperze

OPIS KAMPERA:

Model Sport marki Benimar to kamper zbudowany na podwoziu Fiata i Forda, który wyróżnia się zastosowaniem alkowy. Alkowa jest najbardziej uniwersalnym i komfortowym rozwiązaniem pod względem użytkowym oraz mieszkalnym. Kamper ten oferuje trzy niezależne miejsca do spania, przy czym dwa z nich mogą być wykorzystywane bez konieczności rezygnacji z części wspólnej kampera przez pozostałych użytkowników. Dodatkowo, kamper wyposażony jest w niezależną od toalety kabinę prysznicową oraz przestronną kuchnię w kształcie litery L, która zapewnia poczucie pełnego komfortu.

Model Sport występuje w różnych długościach, od 6.76 do 7.43 metra, zawsze z poszerzaną tylną osią do szerokości 1.98 metra, co gwarantuje doskonały komfort i stabilność prowadzenia. Alkowa daje możliwość niezależnego wykorzystania przestrzeni nad kabiną kierowcy i pasażera, gdzie znajduje się przestronne, stałe łóżko o wymiarach 155×203 cm.

Benimar Sport 363 to bardzo komfortowy kamper przeznaczony dla pięciu lub nawet sześciu osób. Wyposażony w kamerę cofania i zestaw głośnomówiący bluetooth, zapewnia dodatkowe udogodnienia podczas podróży. Fotele kierowcy są wyjątkowo wygodne, a szoferka posiada przemyślany system schowków i kieszeni na podręczne przedmioty.

Możliwość doposażenia w pakiet NORTHAUTOKAPP, który zawiera izolowany zbiornik szarej wody z grzałką, izotermiczną matę szoferki, izolowany stopień wejściowy, instalację na drugi akumulator, wzmocniony system ogrzewania i iNETbox (urządzenie do zdalnego sterowania układem ogrzewania i klimatyzacji przez aplikację w smartfonie), zapewnia dodatkowe korzyści i komfort podczas podróży.

Kamper jest świetnie izolowany od czynników pogodowych, co pozwala na komfortowe korzystanie z niego nawet w bardzo zimne lub upalne dni. Wersja z roku 2021 charakteryzuje się jeszcze lepszymi materiałami, zapewniając wyższy standard użytkowania.

SPORT 323

7

7

6

SPORT 340UP

5

5

5

SPORT 346

6

6

6

SPORT 363

5

5

5

Siedziba firmy

Graniczna 189

53-540 Wrocław

Telefon

sprzedaż / wynajem

518 788 131

serwis kamperów i przyczep

517 170 021

Email

office@kampery-klf24.pl

Godziny otwarcia

Sprzedaż pn – pt 9 – 17

Wynajem pn – pt 9 – 17

Serwis pn – pt 8 – 16

Kontakt z nami

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do Nas

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021