AMPHITRYON

AMPHITRYON

Rezerwuj

Telefonicznie

+518 788 131

Mailowo

office@kampery-klf24.pl

Informacje o Kamperze

OPIS KAMPERA:

Model Amphitryon marki Benimar to kamper typu pełna integra, który wyróżnia się inspiracją współczesnym designem SUV-a oraz eleganckimi czarnymi dodatkami stylizacyjnymi i ostrymi liniami. Zarówno jego linia zewnętrzna, jak i wnętrze, doskonale współgrają z najnowszymi trendami w produkcji kamperów, oferując luksusowy komfort podróży.

Benimar Amphitryon został zbudowany na podwoziu marki Fiat i wyposażony w silnik o mocy 140 lub 160 KM. Jego imponująca długość wynosi 7,42 metra, z poszerzaną tylną osią do rozmiaru 1,98 metra, co zapewnia doskonały komfort i stabilność prowadzenia. System ESP dba o większe bezpieczeństwo podczas podróży.

Kamper ten oferuje szereg udogodnień, takich jak szersze drzwi wejściowe, układ foteli w części wspólnej, który tworzy przestronne miejsce przy stole, oraz sypialnię z dwoma imponującymi łóżkami, które mogą być połączone w jedno bardzo przestronne łóżko małżeńskie. Materace o grubości 20 cm zapewniają komfortowy sen.

W przedniej części pojazdu znajduje się opuszczane łóżko o szerokości 150 cm, które nie ingeruje w przestrzeń hotelową kampera po opuszczeniu, umożliwiając swobodne funkcjonowanie przy stole. Toaleta i prysznic zostały zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną przestrzeń, komfort i intymność.

W tym roku do gamy trzech modeli (A957, A967 i A997) dodano także nowy model A940, przeznaczony dla pięciu osób o długości 6,99 metra. To kolejny krok marki Benimar w zapewnieniu jeszcze większego komfortu i wszechstronności dla podróżujących.

Rozważ kupno kampera Benimar Amphitryon

W modelu A940 nasza koncepcja podwójnego tylnego łóżka i ogromnego stołu została wpasowana w nieco mniejszą długość kampera. Benimar Amphitryon można wyposażyć w Pakiet Northautokapp który zawiera ogrzewanie centralne firmy ALDE z prawdziwą grzaną podłogą (z wyjątkiem modelu A940). W skład pakietu Northautokapp wchodzą – izolowany i podgrzewany zbiornik z brudną wodą, izolowany stopień wejściowy, instalacja na 2 akumulator, wzmocniony system grzewczy, cyfrowe sterowanie ogrzewaniem, izolowane i docieplone przewody grzewcze oraz pokrowiec na przednią szybę. AMPHITRYON to prawdziwy przedstawiciel kamperów „A-class”, oryginalny, elegancki i w pełni komfortowy.

AMPHITRYON 957

4

4

4

AMPHITRYON 967

4

4

4

AMPHITRYON 997

4

4

4

Siedziba firmy

Graniczna 189

53-540 Wrocław

Telefon

sprzedaż / wynajem

518 788 131

serwis kamperów i przyczep

517 170 021

Email

office@kampery-klf24.pl

Godziny otwarcia

Sprzedaż pn – pt 9 – 17

Wynajem pn – pt 9 – 17

Serwis pn – pt 8 – 16

Kontakt z nami

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do Nas

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021