BENIMAR SPORT 363

BENIMAR SPORT 363

Informacje o Kamperze

OPIS KAMPERA:

Benimar Sport 363 to bardzo komfortowy kamper przeznaczony dla pięciu osób. Nasz samochód posiada pakiet NORTHAUTOKAPP. Zabudowa typu alkowa jest najbardziej uniwersalną, komfortową pod względem użytkowym oraz mieszkalnym. Kamper posiada trzy niezależne miejsca do spania a dwa z nich mogą być w pełni wykorzystane bez konieczności rezygnacji z używania części wspólnej kampera przez pozostałych użytkowników. Do dyspozycji macie Państwo niezależną od toalety kabinę prysznicową. Dużych rozmiarów kuchnia w kształcie litery L wraz z piekarnikiem dają poczucie pełnego komfortu.

 Wyposażenie dodatkowe: klimatyzacja postojowa, TV SMART, antena satelitarna, bagażnik na 4 rowery, krzesła klasy LUX, stół turystyczny klasy LUX, garnki, sztućce , zestaw obiadowy, niezbędne akcesoria kuchenne, kafetera, szklanki, kieliszki, pościel klasy hotelowej , wyście gazowe zewnętrzne z grillem gazowym, wyście wody zewnętrzne z prysznicem , bezobsługowy zestaw butli gazowych do zasilania ogrzewania, kuchenki i lodówki tankowany przez klasyczny wlew paliwowy, czujnik gazu TRIGAS ALARM, zestaw chemii, adaptery gazowe do tankowania gazu w EU, pokrowiec na rowery wraz z tablicą ostrzegawczą, markiza, przedłużacz prądowy, złącza prądowe, wąż do wody, skrzynka narzędziowa 

W naszej wypożyczalni przebieg kilometrów jest nielimitowany

Kamper jest świetnie izolowany od czynników pogodowych. Dzięki takiej konstrukcji możemy cieszyć się z przebywania wewnątrz w nawet bardzo zimne i upalne dni. Klimatyzacja postojowa zapewnia przyjemny chłód w upalne dni i noce. Model 2020 to jeszcze lepsze materiały. Podczas jazdy kierowca ma do dyspozycji kamerę cofania. Na pokładzie znajdziemy również zestaw głośnomówiący bluetooth. Samochód posiada wyśmienite fotele z podłokietnikami. Szoferka posiada bardzo przemyślany system schowków i kieszeni na podręczne gadżety.

BLOKADA KIEROWNICY DO KAMPERA WRAZ Z MONTAŻEM

Blokada kierownicy to obok blokady skrzyni biegów najpopularniejsza z systemów zabezpieczeń. Blokada montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.
Więcej informacji pod nr 517 170 021